«Азовська кабельна компанія» прийняла участь в Міжнародному симпозіумі SIEMA’2018

Quality
proved by
the time
25 жовтня 2018 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відкрився Міжнародний симпозіум «Проблеми електроенергетики, електротехніки та електромеханіки SIEMA’2018», присвячений 100-річчю Національної академії наук України. Представники ТОВ «Азовська кабельна компанія» мали можливість прийняти участь в даному заході.

26 жовтня на засіданні секції симпозіуму «Електроізоляційна, кабельна і оптоволоконна техніка» в рамках диспуту представники компанії зробили презентацію-доповідь «Удосконалена система захисту фольги випускного вікна промислових прискорювачів електронів по струму кадрової та рядкової розгорток», що викликала жваву дискусію. Треба зазначити, що ТОВ «Азовська кабельна компанія» є однією з провідних кампаній в Україні яка залучає до технологічного процесу електронні пучки високої енергії для обробки полімерної оболонки кабельно-провідникової продукції з метою підвищення її якісних властивостей.

Загалом участь в симпозіумі прийняли близько 100 вчених, в тому числі професорсько-викладацький склад технічних вузів України, завідувачі кафедрами, директори інститутів, представники електротехнічних компаній та підприємств різного призначання.

Учасники заходу відзначили високий рівень фундаментальних і прикладних досліджень, висвітлених у доповідях, важливість симпозіуму для підвищення рівня розробок в області електротехніки в Україні, розвитку промислового виробництва електроустаткування, кабельно-провідникової продукції, вдосконалення процесів передачі та споживання електричної енергії, захисту людини і навколишнього середовища від негативного електромагнітного впливу електроустановок. Більш детальну інформацію про симпозіум можливо дізнатись за посиланням
Request

Прикрепить файлы

Выбрать файл
Файл не выбран

Выбрать файл
Файл не выбран

Выбрать файл
Файл не выбран

Отмена
Message

Прикрепить файлы

Выбрать файл
Файл не выбран

Отмена
Send a resume

Прикрепить файлы

Выбрать файл
Файл не выбран

Отмена